11-17 AĞUSTOS PAMFİLYA TURU

 • 6 Gece 7 Gün
 • ₺2750

Genel Bilgi

KURŞUNLU VE DÜDEN ŞELALESİ –
ADRASAN – OLİMPOS – SİDE – ASPENDOS – MANAVGAT

KAŞ – KEKOVA – KEMER – DEMRE
– KALEİÇİ – PAMUKKALE – SALDA GÖLÜ – ISPARTA

Dâhil olan Hizmetler

 • Ercan-Antalya-Ercan Uçak Bileti
 • Özel tur araçları ile ulaşım
 • 6 gece belirtilen otellerde konaklama
 • 6 sabah kahvaltısı
 • 6 akşam yemeği
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
 • Seyahat Güvence Poliçesi

Ücretli Aktiviteler

 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar ve şehir vergileri
 • Tekneler, milli parklar, müzeler ve ören yerleri giriş ücretleri (200 TL)
  (Kekova Tekne Turu, Adrasan Koyu, Phaselis Ören Yeri, Olympos Ören Yeri, Aspendos Tiyatrosu, Side Antik Kenti, Pamukkale, Hierapolis Antik Kenti, Manavgat Şelalesi, Düden Şelalesi, Demre, Kurşunlu Şelalesi, Salda Gölü Tabiat Parkı giriş ücretleri)

Tur Detayları

1

1.Gün (11 Ağustos 2020) : Lefkoşa, Antalya, Düden Şelalesi
Siz değerli misafirlerimiz ile saat 14:30’da Ercan Havalimanında buluşma ve bilet işlemleri sonrası 16:20’de Pegasus Havayolları ile Antalya’ya hareket. Saat 17:15’te varış. Antalya Havaalanında bizi bekleyen aracımız ile Düden Şelalesi’ne hareket. Antalya'nın olduğu kadar ülkemizin de en güzel doğal güzelliklerinden olan bu doğa harikasında geçireceğimiz serbest zaman sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2

2.Gün (12 Ağustos 2020) : Adrasan Koyu, Olympos Antik Kenti, Phaselis Antik Kenti, Kemer, Antalya
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kemer’e hareket. Antik Pamfilya Uygarlığı’nın en önemli liman kentleri olan Olympos Antik Kenti ve Phaselis Antik Kenti ziyaretleri. Phaselis’te deniz molası sonrası Adrasan’a hareket. Adrasan Koyu’nun görülmesi. Kemer merkezdeki çarşılarda ve sahil boyunda alışveriş için serbest zaman. Antalya’da bulunan otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3

3.Gün (13 Ağustos 2020) : Side, Apollon Tapınağı, Aspendos Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Antalya
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Aspendos’a hareket. Aspendos, Serik ilçesinin 8 kilometre doğusunda, Köprüçayı'nın dağlık bölgesinden düzlüğe ulaştığı yerde M.Ö. 10. yüzyılda Akalar tarafından kurulmuş ve antik devrin mamur zengin kentlerinden biridir. Buradaki Tiyatro M.S. 2. yüzyılda Romalı'lar tarafından inşa edilmiştir. Kent biri büyük, biri küçük iki tepe üzerine kurulmuştur. Bölgeye MÖ 1200'den sonra Yunan göçleri olmuştur oysa Aspendos adının kaynağı Rumlardan önceki yerli Anadolu dilidir. Önemli bir ticaret yolu üzerinde olduğu ve Köprüçay Irmağı ile limana bağlandığı için Aspendos, her çağda ele geçirilmek istenen kentler arasında yer almıştır. Şehir eski dünya içerisindeki en zengin ve güzel şehirler arasında sayılmaktadır. Ayrıca Yunan matematikçi Pergeli Apollonius'un memleketidir. Roma döneminden kalma eşsiz Aspendos Tiyatrosu gezisi sonrası Side’ye hareket. Apollon Tapınağı’nın görülmesi sonrası Side Çarşıları’nda serbest zaman. Manavgat Şelalesi’nde kahvelerimizi yudumladıktan sonra otelimize hareket. Akşam yemeği konaklama otelimizde.

4

4.Gün (14 Ağustos 2020) : Antalya, Kaş, Simena, Kekova Tekne Turu, Demre
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Demre’ye hareket. Noel Baba olarak bilinen St. Nicolas Kilisesi ziyareti. Kaleüçağız Köyü’ne varışımız ile beraber Batık Şehir Simena Antik Kenti Kekova Tekne Turu. Ekstra olarak gerçekleşecek öğle yemekli grubumuza özel tekne turumuzda birbirinden güzel koylarda yüzme molalarına sahip olacaksınız. Akdeniz’in en güzel tatil bölgelerinden Kaş’a hareket. Kaş çarşısındaki serbest zamanımız sonrası otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün (15 Ağustos 2020) : Antalya, Kurşunlu Şelalesi, Kaleiçi, Hadrian Kapısı, Atatürk Evi, Çarşılar
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kurşunlu Şelalesi gezisi. Doğa ile iç içe geçireceğimiz zamanlarda bu eşsiz şelale kenarında yürüyüş yapabilir, kır kahvelerinde kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Antalya merkezine hareket. Kaleiçi’ndeki gezimiz sırasında Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Atatürk Evi, Saat Kulesi, Hadrianus Kapısı, Yivli Minare ve Antik Liman görülecek yerler arasındadır. Antalya çarşılarındaki serbest zamanımız sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.Gün (16 Ağustos 2020) : Antalya, Salda Gölü, Pamukkale, Isparta
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Salda Gölü’ne hareket. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’nde sodalı suya girebilir, kafeteryalarda serbest zamanı değerlendirebilirsiniz. En önemli turistik değerlerimizden olan Pamukkale’ye hareket. Yüzyıllar boyunca şifa dağıtan sağlık merkezi Pamukkale’de; Hierapolis Antik Kenti Tiyatrosu, Antik Havuz ve Traverten gezileri. Tekstil fabrikalarıyla dünyaca ünlü Denizli’de tekstil alış verişi. Gül ve lavantanın şehri Isparta’daki otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7.Gün (17 Ağustos 2020) : Isparta Şehir Turu, Eski Üzüm Pazarı, Firdevs Bey Bedesten Kapalı Çarşı, Antalya, Lefkoşa
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Isparta şehir merkezi turu. Mimar Sinan Camiine gelir sağlamak için Isparta Valisi Firdevs Bey tarafından 1561 yılında yapılan ve günümüzde hala hizmet veren Firdevs Bey Bedesten Kapalı Çarşısı ve Eski Üzüm Pazarı’nda alış veriş için serbest zaman. Antalya Havalimanına transfer. Bilet işlemleri sonrası 14:50’de Pegasus Havayolları ile uçuş. Saat 15:50’de Ercan Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle…