BATI KARADENİZ 15-17 KASIM 2023

 • 2 GECE / 3 GÜN
 • ₺9990

Genel Bilgi

BOLU – YEDİGÖLLER – GÖLCÜK –
ABANT – SAPANCA

ORMANYA – TERS EV – HOBBİT EVLERİ – MAŞUKİYE – İSTANBUL

15-17 KASIM 2023  – YARIM PANSIYON

2 GECE / 3 GÜN

Dâhil Olan Hizmetler

 • ECN-SAW-ECN uçak bileti
 • Özel tur araçlar ile ulaşım
 • 2 gece belirtilen otellerde konaklama
 • 2 sabah kahvaltısı
 • 2 akşam yemeği
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Araç içi ikramlar
 • Seyahat Güvence Poliçesi
 • Seyahat Sağlık Sigortası
  (Tüm Misafirlerimiz Güvence Altındadır.         )

Ücretli Aktiviteler

 • Kişisel harcamalar ve şehir vergileri
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
 • Müze, minibüs ve giriş ücretleri (350 TL)
  (Yedigöller Giriş ve Gidiş Dönüş Minibüs Ücreti, Ormanya, Gölcük ve Abant Tabiat Parkı)

Oteller: Bolu –Karpalas Hotel v.b.

Tur Detayları

1

1.Gün (15 Kasım 2023): Lefkoşa, İstanbul, Sapanca, Maşukiye, Ormanya, Hobbit Evleri, Ters Ev, Düzce, Bolu
Siz değerli misafirlerimiz ile gece 05:00’de Ercan Havalimanında buluşma ve bilet işlemleri sonrası 07:10’da Anadolu Jet Havayolları ile İstanbul’a hareket ve 09:40’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış. Alanda bizi bekleyen aracımız ile Marmara’nın en butik kasabalarından bir tanesi olan Maşukiye’ye ulaşıyoruz. Alabalık ve çiftlikleri ünlü bu kasabada doğa yürüyüşleri yaparak kameramızla manzaralarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz zipline yapabilirler. Eski adıyla Uzun Tarla tabiat parkı olarak bilinen yeni inşa edilmiş Ormanya’ya hareket. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi bir çok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Doğada yürüyüş ve şirin Hobbit Evleri ziyaretlerimiz sonrası Ters Ev ziyareti. Sapanca Gölü’nün görülmesi. Sonrasında otobüsteki yerimizi alıp Düzce üzerinden geçerek Bolu’da bulunan otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2

2.Gün (16 Kasım 2023): Yedigöller Milli Parkı, Ayıkayası Yaylası, Bolu Merkez, Gölcük Tabiat Parkı
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra minibüsler eşliğinde Yedigöller’e doğru yola çıkıyoruz. Müthiş orman denizinin içinden ve Ayıkayası Yaylası’ndan geçerek Yedigöller’e varış. Büyük Göl, Küçük Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl ve İnce Göl isimli birbirinden harika yedi gölden oluşan, Yedigöller’de doğa harikası yerde geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında yine minibüsler ile Bolu şehir merkezine iniyoruz. Bolu merkez çarşılarındaki zamanımız sonrası akşamüzeri Gölcük’e çıkıyoruz. Doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’te yürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflar çekebilirsiniz. Otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  
**Hava şartlarına bağlı olarak Yedigöller Milli Parkı’na çıkılamaması durumda Mudurnu, Göynük turu yapılacaktır.

3

3.Gün (17 Kasım 2023):  Abant Gölü Tabiat Parkı, Highway Outlet Center, İstanbul, Viaport Avm, Lefkoşa
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otobüsteki yerimizi alıp Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Çam ve köknar ağaçlarının baskın olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen Abant Gölü’ne varış. Yürüyüş yapıp, imkân dâhilinde köylü tezgâhlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz. Çam ormanlarıyla çevrili mesire yerinde manzarayı seyrettikten sonra  Highway Outlet Center’de alışveriş ve öğle yemeğiiçin serbest zaman. Gerekli molalar eşliğinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Viaport Alışveriş Merkezi’nde alış veriş için serbest zaman. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış. Bilet işlemleri sonrası yerel saat 21:15’de Pegasus Havayolları ile uçuş. Saat 21:45’de Ercan Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle…