İSTANBUL-BURSA-ULUDAĞ TURU 5-8 ŞUBAT 2024

 • 3 GECE / 4 GÜN
 • ₺11990

Genel Bilgi

SAPANCA – ORMANYA – HOBBİT
EVLERİ – TERS EV – BURSA –  ULUDAĞ MİLLİ
PARKI 

BURSA ZOO – AKASYA AVM – ÇOCUKLAR ÜLKESİ KIDZANIA – HABABAM MÜZESİ
  İLLÜZYON MÜZESİ – ÇAMLICA TEPESİ – VIAPORT AVM – İSTANBUL

5-8 ŞUBAT 2024 – SEÇKİN OTELLERDE KONAKLAMA – 3 GECE / 4 GÜN

Dâhil Olan Hizmetler

 • ECN-SAW-ECN uçak bileti
 • Özel tur araçlar ile ulaşım
 • 3 gece belirtilen otellerde konaklama
 • 3 sabah kahvaltısı
 • 2 akşam yemeği
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Araç içi ikramlar
 • Seyahat Güvence Poliçesi
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Sağlığınız bizim için çok değerli)

Ücretli Aktiviteler

 • Kişisel harcamalar
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
 • 3.gün akşam yemeği
 • Tüm giriş ücretleri & Bursa Teleferik Ücreti

Tur Detayları

1

1.Gün (5 Şubat 2024): Lefkoşa, İstanbul, Sapanca, Ormanya, Hobbit Evleri, Ters Ev, Bursa
Siz değerli misafirlerimiz ile saat 02:00’de Ercan Havalimanında buluşma ve bilet işlemleri sonrası 04:00’de Pegasus Havayolları ile İstanbul’a hareket ve 06:45’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış. Alanda bizi bekleyen aracımız ile eski adıyla Uzun Tarla tabiat parkı olarak bilinen yeni inşa edilmiş Ormanya’ya hareket. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi bir çok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Doğada yürüyüş ve şirin Hobbit Evleri ziyaretlerimiz sonrası Ters Ev ziyareti. Sapanca Gölü’nün görülmesi. Sonrasında otobüsteki yerimizi alıp Gölcük üzerinden geçerek Bursa’da bulunan otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2

2.Gün (6 Şubat 2024): Bursa, Hayvanat Bahçesi, Teleferik, Uludağ Milli Parkı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Bursa’nın sahip olduğu Avrupa’nın en etkileyici hayvanat bahçelerinden Bursa Hayvanat Bahçesi ziyareti. Afrika savanalarını andıran bu eşsiz alanda yüzlerce hayvanı yakından görme şansına sahip olacağız. Öğlene kadar olacak bu gezimiz sonrası dileyen misafirlerimiz ile Çekirge bölgesinden teleferikler ile Uludağ Milli Parkı’na çıkış. Hat uzunluğu 9 km olan, Türkiye’nin ve dünyanın en uzun teleferik hattı olması ile ön plana çıkan Bursa Teleferik, size tüm gezi alışkanlıklarınızı unutturup yepyeni ve çok özel bir deneyim sunuyor. Saydam kabinler eşliğinde 360 derece kesintisiz manzara, konforlu ulaşım ve yaklaşık 30 dk’da Uludağ’da olma imkanı ile bu özel yolculuğun tadını çıkarın. Milli parkta kafelerden yararlanma ve yürüyüş için serbest zaman sonrası teleferik ile iniş. Otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3

3.Gün (7 Şubat 2024): Bursa, İstanbul İllüzyon Müzesi, Hababam Sınıfı Müzesi, Çamlıca Tepesi
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra İstanbul’a hareket. Anadolu yakasında yapacağımız şehir turumuz sırasında birbirinden özel ve sıra dışı müzeleri ziyaret edeceğiz. İlk durağımız Sihir Müzesi; İstanbul İllüzyon Müzesi her yaştan misafirlerine ilginç deneyimler sunan bir müzedir. İllüzyon müzesinde keşfetmenin doruklarına çıkacak, illüzyon odalarını görecek, görsel ve duyusal açından unutulmaz bir gün geçirmenin ayrıcalığına varacaksınız. Türk sinema tarihinin baş yapıtı olan Hababam Sınıfı filminin müzesini ziyaret edip, geçmişe doğru keyifli bir yolculuk yapacağız. Harika doğası, tarihi ağaçları, birbir,nden renkli çiçekleri ve eşsiz Boğaz manzarası ile Çamlıca Tepesi ziyareti. Bu ziyaretimizde manzaraya karşı kahvelerimizi yudumlayabilir, doğada kısa yürüyüş yapabilir ya da hediyelik eşya alışverişi yapabilirsiniz. Bu keyifli günü ardından otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

4

4.Gün (8 Şubat 2024): İstanbul, Akasya Avm, Çocuklar Ülkesi Kidzania, Viaport AVM, Lefkoşa
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra içerisinde Kidzania’yı da barındıran bölgenin en büyük alış veriş merkezilerinden Akasya Avm’de gün boyu serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz 10.000 m2’lik alanda, 0-14 yaş arasındaki tüm çocuklara hizmet veren Türkiye’nin en iyi markaları çocuklar tarafından yönetilen bu şehirde; bankası, hastanesi, süpermarketi, laboratuvarı, tiyatrosu, üniversitesi, itfaiyesi, deprem simülasyon merkezi, stadyumu, sokakları, fabrikaları ve meydanı ile 67 farklı aktivite alanına sahip gerçek bir şehir içinde aktivitelere katılabilirler. KidZania İstanbul’da çocuklar 120’den fazla mesleği deneyimleyebiliyor. Tüm aktivitelerin Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından onaylandığı KidZania’da aktivite içerikleri çocukların yaşlarına, ilgi alanlarına ve becerilerine göre pedagoglar, oyun uzmanları ve eğitmenlerin yönlendirmeleriyle hazırlanıyor. KidZania ve Akasya Avm’de geçireceğimiz güzel zamanlar sonrasında Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Bilet işlemleri sonrası yerel saat 21:45’de Pegasus Havayolları ile uçuş. Saat 22:20’de Ercan Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle…