PAMFİLYA TURU 17-21 HAZİRAN KURBAN BAYRAMI/23-27 TEMMUZ /6-10 AĞUSTOS/20-24 AĞUSTOS

 • YARIM PANSIYON – 4 GECE / 5 GÜN
 • ₺19550

Genel Bilgi

KURŞUNLU
& DÜDEN ŞELALESİ – ÇIRALI – YANARTAŞ – OLİMPOS – LAND OF LEGENDS RAFTING
,ATV ,JEEP SAFARI ,ZIPLINE

 DİNO PARK – AQUARIUM – KÖPRÜLÜ KANYON – DÜDEN – KEMER – KALEİÇİ – ATATÜRK EVİ

YARIM PANSIYON – 4 GECE / 5 GÜN

Dâhil olan Hizmetler

 • Ercan -Antalya -Ercan Uçak Biletleri
 • 4 gece belirtilen otelde konaklama
 • 4 sabah kahvaltısı
 • 4 akşam yemeği
 • Özel tur araçlarla ulaşım
 • Programda belirtilen geziler
 • 4.gün Jeep Safari/Rafting/Atv Turu/Zipline Combo TuruÖğlen Yemeği Dahil
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Güvence Poliçesi
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • (Tüm Misafirlerimiz Güvence Altındadır.)

Ücretli Aktiviteler

 • Öğle yemekleri, Yemeklerde alınacak içecekler
 • Milli parklar, müze ören yeri ve Tahtalı teleferik giriş ücretleri
 • Kişisel aktiviteler, Land Of Legends girişi, Dino Park girişi

ÖNEMLİ AKTİVİTE BİLGİLENDİRMESİ;

Antalya bölgesi turistik aktiviteler açısından Türkiye’nin en zengin çeşitliliğe sahip bölgesidir. Dileyen misafirlerimiz sabah otelden tura katılmayıp, rehberimizin yönlendirmesi ile ekstra olarak aşağıda yer alan aktivitelere katılabilirler.

Köprülü Kanyon

Rafting Turu

Tüplü Dalış Turu

ATV Safari Turu

Jeep Safari Turu

Antalya Akvaryum Turu

Buggy Safari & Rafting Turu

Kum Heykel Müzesi

Notlar :
Bu program Travel Time misafirleri için özel olarak hazırlanmıştır.
Ücretlendirme, 39-46 kişilik araçta en az 35 katılımcı olacak şekilde oluşturulmuştur.
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilirler.
Otellerdeki mücbir sebep nedeniyle oluşabilecek değişikliklerde, aynı standartlarda oteller tahsis edilir.

Tur Detayları

1

1.Gün : Lefkoşa, Antalya, Kurşunlu Şelalesi, Kaleiçi, Hadrian Kapısı, Atatürk Evi, Çarşılar
Siz değerli misafirlerimiz ile saat 08:30’da Ercan Havalimanında buluşma ve bilet işlemleri sonrası 10:50’de Pegasus Havayolları ile Antalya’ya uçuş ve 11:45’te varış. Havaalanında bizi bekleyen aracımız ile Kurşunlu Şelalesi’ne hareket. Antalya'nın olduğu kadar ülkemizin de en güzel doğal güzelliklerinden olan bu doğa harikasında geçireceğimiz zaman sonrası Dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium’a haraket , 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium’da sizleri bekliyor. Antalya Aquarium dünyanın dört bir yanından hikayeler anlatıyor. Su altının sihirli dünyasını keşfedebileceğiniz gibi Snow World & Ice Museum’da gerçek kardan kar topları yapabilir, WildPark’da dünyanın en zehirli, en renkli ve en ilginç türleri arasında tropik bir maceraya adım atabilir, Oceanride XD Cinema’da Kaptan Barbossa ile dünya denizlerini çok boyutlu sinema teknolojisi ile gezebilirsiniz. Akvaryum gezinizi, Hollywood yeşil perde sistemi ile hazırlanan hatıra fotoğrafları ve özel hediyelik eşyalarla unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Macera dolu bir günü McDonalds, Mado ve GeLatte İtalyan Dondurması gibi ünlü lezzet seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz. Akvaryum gezisi sonrası Tarihi Antalya sokaklarındaki gezimiz sırasında Saat Kulesi, Hadrianus Kapısı, Yivli Minare ve Atatürk Evi ziyaret edilecek yerler arasındadır. Antik Liman içinde yer alan çarşılarda serbest zaman. Otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2

2.Gün: Çıralı, Tahtalı Teleferik, Yanartaş, Olympos Antik Kenti, Göynük, Dino Park
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kemer’e hareket. Antik Pamfilya Uygarlığı’nın en önemli liman kenti olan Olympos Antik Kent ziyareti. Çıralı’ya hareket. Dileyen misafirlerimiz 2365 metre uzunluğundaki teleferik ile Çıralı Dağı’nda sönmeyen ateş Yanartaş bölgesini ziyaret edebilirler. Göynük’e hareket. Dino Park ziyareti. Milyonlarca yıl öncesine yolculuk heyecanı Avrupa’nın en büyük dinazor Parkı Dinopark’ta sizleri bekliyor olacak. Nesli tükenmiş fakat halen hayranlık ve korku uyandıran dinozorları, gerçeğine uygun bire bir boyutlarda görecek, 26 hareketli 30 hareketsiz ve uçan dinozor ile zamanda yolculuk yaparak inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Antalya’da bulunan otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3

3.Gün : Land Of Legend Tema Parkı, Köprülü Kanyon Rafting, Tekne Turu
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği Land of Legend Tema Park aktivitesine katılabilir. Dileyen misafirlerimiz ise Köprülü Kanyon Rafting veya Tekne turuna katılabilirler.
Extra Tur
Land Of Legend Tema Parkı: Kesintisiz adrenalin ve yüksek heyecanın sizi beklediği Tema Park’ta; 62 metre yüksekliğindeki Hyper Coaster ile gökyüzüne dokunabilir, Typhoon Coaster ile 43 metre yüksekliğe çıktıktan sonra suyla buluşacağınız bir macera yaşayabilirsiniz. 40’ı aşkın su kaydırağı ve 20’yi aşkın eğlence ünitesi ile Tema Park'ta efsanevi eğlencenin anlamı her an yeniden şekilleniyor.Eğlence, adrenalin ve heyecanın efsanevi adresi The Land of Legends'da her an yeni bir efsanevi deneyim ile tanışırsınız. Her yaştan insana hitap eden benzersiz gösterileri ve etkinlikleri ile The Land of Legends'da siz de kendi efsanenizi keşfedin.
Köprülü Kanyon Rafting: Antalya’da rafting yapılan tek yer Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinden geçen Köprüçay ırmağıdır. Doğa harikası kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen Köprüçay ırmağı, milli parkın içerisinden geçerek Belkıs Aspendos’dan Akdeniz’e dökülür. Irmağın batısında ki antik Selge kenti, ırmak kenarındaki tarihi kaleler, su kemerleri, Roma devrine ait taş köprüler ve yollar gibi pek çok arkeolojik kalıntılarla süslü bu bölge Türkiye’nin en güzel doğal rekreasyon alanlarından birini oluşturur. Irmağın milli park içinden akması özelliği raftinge katılan misafirlerin nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros dağlarını seyretme imkanı da sunmaktadır.
Antalya Tekne Turu: Kemer Limanı’ndan başlayıp gün boyu sürecek tekne turunda Phaselis Koyu, Cennet Koyu, Kiriş Koyu ve Korsan Mağarası yüzme molası verilecek yerlerdir.

4

4. Gün:Jeep Safari ,Rafting ,Atv Turu Ve Zipline Combo Turu
Otelden alacağımız kahvaltı sonrası yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuzun ardından mola veriyoruz 15 dklık molanın ardından jeep safari turuna başlıyoruz, jeep safari turu yaklaşık 45 dk ve küçük kanyona çıkıyoruz. Kanyonda fotoğrafları çektikten sonra rafting Start noktasına geliyoruz . Raftingin ardından 7 km sonra ilk molamız olan buggy safari yerine geliyolar. Burada misafirler için hazırladığımız gözleme ve içecek molası veriyoruz . İsteyen misafirlerimiz buradan gözleme ve içecek alıp çıkış noktasında kaptanlara ödeyebilirler. Daha sonra 35 dakika Bugy ve Atv turumuzu yapıyoruz .. Atv turu bittikten sonra yaklaşık 4 km daha gidiyor ve ikinci molamız olan zipline yerinde duruyoruz. 800 mt zipline yaptıktan sonra 5 km daha devam edip bitiş noktasına geliyoruz. Aktivitelirimizin ardından duşumuzu alıp ,üstümüzü değiştikten sonra yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz aktiviteler sırasında çekilen fotoğraf ve videoları satın alabilir.Tur sonrası otele hareket ve akşam yemeği otelimizde.

5

5.Gün : Düden Şelalesi ,Selfiepark ,Mall of Antalya Avm ,Antalya Havalimanı Transfer
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , doğa harikası Düden Şelalesi gezisi ardından ,50 den fazla konsepte sahip cıvıl cıvıl,çeşit çeşit odalarıyla insanlara güzel anılar biriktirme imkanı sunan ,Antalya’nın ilk ve tek Avrupa ‘nın en büyük en büyük selfie müzesi Selfie Park’ı geziyoruz.Selfie Park sonrası Mall of Antalya ‘da serbest zaman ve Antalya Havalimanına transfer. Bilet işlemleri sonrası 19:40’ta Pegasus Havayolları ile uçuş. Saat 20:40 da Ercan Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle…